Szczegóły oferty

Cena1 260 000 PLN

Cena za m2700 PLN

Powierzchnia działki1 800 m2

Wymiary działki38 x 47,5

Przeznaczenie działkiBudowlana

OgrodzenieBrak

Droga dojazdowaUtwardzona

KomunikacjaAutobus

Opis
Marzysz o idealnym miejscu na budowę swojego wymarzonego domu?

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 1800 m² w Koczargach Starych. Działka ma regularny kształt, jest doskonale nasłoneczniona i posiada dojazd drogą gminną oraz wszystkie niezbędne media. To idealne miejsce na budowę parterowego domu jednorodzinnego, domu jednorodzinnego wolnostojącego czy w zabudowie bliźniaczej.

Działka znajduje się w nowej części miejscowości Koczargi Stare, gdzie przeważa zabudowa jednorodzinna oraz wolne działki. W pobliżu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz na co dzień: przystanek autobusowy, lokalny sklep, szkołę podstawową, przedszkole oraz doskonałe połączenie ze Starymi Babicami i Warszawą.

Miłośnicy aktywnego wypoczynku docenią bliskość Puszczy Kampinoskiej i kilku stajni oferujących jazdę konną. To idealne miejsce dla osób ceniących naturę i spokój.

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, działka przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną w formie budynków wolnostojących lub bliźniaczych do wysokości 12 metrów.  Możliwością zabudowy to 40% (w tym 35% pod kubaturę i 5% pod utwardzenia inf. pozyskana telefonicznie, weryfikacja nastąpi po otrzymaniu wypisu z MPZP).

Nie zwlekaj i umów się na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości.
To może być Twoja szansa na realizację marzeń o własnym domu w pięknej okolicy.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia działki na miejscu!