Miejsce z potencjałem

Działka | Sprzedaż | Truskaw

635 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
635 000 PLN
Cena za m2
705 PLN
Pow. działki
900 m2
Wymiary działki
31,5x26x24,5x46
Przeznaczenie
Budowlana
Numer oferty
434/12317/OGS

Opis

Przedstawiamy Państwu działkę pod budowę domu jednorodzinnego, która sprawdzi się dla osób poszukujących miejsca w bliskim sąsiedztwie natury. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego pozwala na zabudowę 30% powierzchni działki a dobre dobre wymiary pozwolą na realizację wielu projektów domów i ogrodu. 

Media takie jak gaz, prąd i kanalizacja są już dostępne w drodze gminnej, a planowany jest również wodociąg, co zapewnia komfort i wygodę przyszłym mieszkańcom. Działka pozwala na zabudowę domu z solidnymi fundamentami, co jest istotne dla trwałości i bezpieczeństwa konstrukcji.

Lokalizacja działki zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta oraz Izabelina. Pełna infrastruktura jest dostępna trzy przystanki autobusowe. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się zaledwie 300 metrów od działki, co umożliwia szybkie i wygodne połączenie.

To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie życie w harmonii z naturą, nie rezygnując przy tym z udogodnień miejskiego życia.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia tej perełki.

Dodatkowe informacje

Droga dojazdowa
Utwardzona
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Kształt działki
Trapez
Ukształtowanie działki
Płaska
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny zabudowy mieszkaniowej

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Kampinos Nieruchomości z siedzibą przy Sierakowska 6, 05-080 Izabelin C (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kampinos.com.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM