Wymiarowa działka blisko Warszawy

Działka | Sprzedaż | Klaudyn

795 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
795 000 PLN
Cena za m2
840 PLN
Pow. działki
946 m2
Wymiary działki
42 x 22
Przeznaczenie
Budowlana
Numer oferty
415/12317/OGS

Opis

Prezentujemy działkę budowlaną, która znajduje się w malowniczej miejscowości Klaudyn, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie bliskość natury, dzięki sąsiedztwu Puszczy Kampinoskiej, oraz wygodę miejskich udogodnień.

Działka leży w obrębie Starych Babic, gdzie infrastruktura jest dobrze rozwinięta. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, a także przystanki komunikacji miejskiej, co zapewnia łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych do życia codziennego udogodnień.
Teren jest prężnie rozwijający się, z przewagą nowoczesnych, nowych domów. Działka oferuje przestrzeń i możliwości dla osób pragnących zbudować swój wymarzony dom w dynamicznie rozwijającej się okolicy.

Działka w MPZP przeznaczona jest do zabudowy jednorodzinnej oraz bliźniaczej, co daje przyszłym właścicielom elastyczność w planowaniu przestrzeni życiowej zgodnie z własnymi potrzebami i preferencjami.

Bliskość do stolicy i łatwy dojazd do centrum Warszawy. Spokojna okolica z bogatym zapleczem rekreacyjnym dzięki bliskości Puszczy Kampinoskiej. Szybko rosnąca wartość nieruchomości w regionie. Działka ta stanowi doskonałą inwestycję zarówno dla osób szukających miejsca na budowę domu, jak i dla inwestorów przewidujących dalszy rozwój tej atrakcyjnej lokalizacji.

Zapraszamy do obejrzenia prezentowanej oferty w terenie.Dodatkowe informacje

Ogrodzenie
Brak
Droga dojazdowa
Utwardzona
Komunikacja
Autobus
Prąd
Tak
Gaz
W drodze
Kanalizacja
Miejska w drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze, Studnia
Kształt działki
Prostokąt
Ukształtowanie działki
Płaska
Procent możliwej zabudowy
30
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Kinga Kralik Kwiatkowska

Kinga Kralik Kwiatkowska

Pośrednik

Licencja: 20520

Administratorem danych osobowych jest Kampinos Nieruchomości z siedzibą przy Sierakowska 6, 05-080 Izabelin C (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kampinos.com.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM