Domy wakacyjne w słonecznej Hiszpanii

Kampinos Nieruchomości to zespół profesjonalistów, którzy pasjonują się rynkiem nieruchomości. Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom najlepszych rozwiązań i ofert, dopasowanych do ich potrzeb i oczekiwań.

Od jakiegoś czasu rozpoczęła się nasza przygoda z Hiszpanią. Jako firma otwarta na nowe wyzwania i możliwości, postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność na południowy rynek.

Dlaczego ten region Europy? Słońce i bezpieczeństwo!

Hiszpania to kraj pełen słońca, kultury i atrakcji turystycznych. Wybraliśmy okolice Alicante, z cudownym wybrzeżem Costa Blanca, z długim okresem letnim i ciepłymi zimami. Lokalizacja ta ma bezpośrednie połączenia z Warszawy Chopina i Warszawa Modlin. Lotniska te oferują loty 7 dni w tygodniu kilka razy dziennie.

Międzynarodowy Port Lotniczy w Alicante jest doskonale skomunikowany drogą z głównymi obszarami turystycznymi północnego wybrzeża Costa Blanca takimi jak Benidorm, Villajoyosa, Altea, Calpe, Jávea i Denia.

Jeśli za oknem szaro i buro to miejsce idealne dla Ciebie i Twojej rodziny. Wakacyjny dom to marzenie na wyciągnięcie ręki. To miejsce, do którego chce się wracać o każdej porze roku, aby móc zaczerpnąć słonecznych i morskich kąpieli.

To także doskonała okazja do zainwestowania w nieruchomości w bezpiecznej strefie euro. W regionie tym domy wakacyjne wybierają mieszkańcy państw Skandynawii oraz Wielkiej Brytanii i Niemiec.

Dlaczego my?

Od ponad roku poznajemy ten region. Znamy urocze plaże, cudowne knajpki i perełki turystyczne. Doradzimy, gdzie fajnie wybrać się z dziećmi, a gdzie zabrać znajomych na hiszpańskie wino.

W swojej bazie mamy kilka ofert eleganckich willi z prywatnymi basenami, segmentów i bliźniaków na klimatycznych osiedlach jak i uroczych apartamentów z cudownymi widokami.

Współpracujemy również z okolicznymi agencjami. Przeprowadziliśmy już pierwsze transakcje. Mamy przetarte ścieżki w kwestii zawarcia umów, współpracy z prawnikami polsko-hiszpańskimi, dopełnienia wszystkich formalności.

Zobacz nasze oferty nieruchomości wakacyjnych w Hiszpanii

Sprawdź region w którym się specjalizujemy

Zapraszamy do współpracy w słonecznych promieniach Hiszpanii!

– pośrednik Cezary Kwiatkowski –

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest Kampinos Nieruchomości z siedzibą przy Sierakowska 6, 05-080 Izabelin C (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kampinos.com.pl… czytaj więcej