[Rezerwacja] Ekskluzywna Działka w Sercu Lipkowa

Działka | Sprzedaż | Lipków

1 232 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
1 232 000 PLN
Cena za m2
1 100 PLN
Pow. działki
1 120 m2
Wymiary działki
40x33x29x28x11
Przeznaczenie
Budowlana
Numer oferty
442/12317/OGS

Opis

Prezentujemy Państwu ekskluzywną działkę na osiedlu Eko-Lipków, położoną w malowniczej okolicy tuż przy Puszczy Kampinoskiej.

To prestiżowe miejsce, które z roku na rok zyskuje na wartości, oferuje nie tylko spokój i nowoczesne budownictwo, ale także elegancką infrastrukturę i bliskość natury. Osiedle Kampinos, z jego polaną rekreacyjną w Lipkowie, stanowi idealne połączenie miejskiego komfortu z urokami życia na łonie natury.

Działka o powierzchni 1120m² jest idealnie wymierzona pod budowę wymarzonego domu, z dostępem do wszystkich mediów przy drodze dojazdowej wyłożonej kostką brukową. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie nowo wybudowanego domu, otoczona zielenią, co zapewnia prywatność i spokój.

Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczony symbolem MN2, co oznacza, że 60% powierzchni jest biologicznie czynna, 35% przeznaczona pod zabudowę, a 5% to pozostałe utwardzenia.

To wyjątkowa okazja, aby stać się częścią eleganckiego osiedla, które z każdym rokiem staje się coraz bardziej prestiżowe.

Prezentowana oferta to nie tylko działka, to obietnica życia w harmonii z naturą, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z łatwym dostępem do miejskich udogodnień.

To idealne miejsce dla osób, które pragną stworzyć dom pełen spokoju i elegancji, z własnym ogrodem, gdzie każdy dzień można zacząć od śpiewu ptaków i widoku rozległych lasów.

Dodatkowe informacje

Droga dojazdowa
Kostka brukowa
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Kanalizacja
Miejska w drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Kształt działki
Nieregularny
Ukształtowanie działki
Płaska
Procent możliwej zabudowy
40
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Kinga Kralik Kwiatkowska

Kinga Kralik Kwiatkowska

Pośrednik

Licencja: 20520

Administratorem danych osobowych jest Kampinos Nieruchomości z siedzibą przy Sierakowska 6, 05-080 Izabelin C (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kampinos.com.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM