I Bieg Śladami Powstańców Styczniowych

Serdecznie zapraszamy na bieg wspierany przez Kampinos Nieruchomości. Jak zwykle chętnie promujemy lokalne inicjatywy, mamy nadzieję że nowy bieg wpisze się w kalendarz wydarzeń w kolejnych latach.

Bieg odbędzie się w dniu 22 kwietnia 2017 r. (sobota) ze startem i metą na polanie za pętlą autobusową w Truskawiu ( dawny dwór Zielińskich). Start biegu głównego nastąpi o godzinie 12.00. Linia startu zostanie zamknięta po 10 minutach od strzału startera.

Trasa to jedna pętla około 10 km. przez miejscowości Truskaw, Zaborów Leśny, Mogiła Powstańców Styczniowych, Karczmisko. Polana w Truskawiu, będzie oznaczona znakami pionowymi co 3km. Trasa bez atestu. Uwaga!   Trasa w całości przebiega przez teren Kampinoskiego Parku Narodowego. Na trasie biegu może występować: błoto, woda, korzenie. Teren częściowo pofałdowany. Trasa na około 5% długości wąska (ścieżki leśne z ograniczoną możliwością wyprzedzania).


Cel biegu

  • Upamiętnienie dowódcy „partii” powstańczej mjr Walerego Remiszewskiego walczących na terenie Puszczy Kampinoskiej w Powstaniu Styczniowym.
  • Promocja walorów Gminy Izabelin, Powiatu Warszawskiego Zachodniego, Kampinoskiego Parku Narodowego.
  • Promocja i popularyzacja sportu.
  • Zachęcanie do aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Integracja i aktywizacja różnych środowisk Gminy Izabelin poprzez wspólne przygotowania imprezy.

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest Kampinos Nieruchomości z siedzibą przy Sierakowska 6, 05-080 Izabelin C (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kampinos.com.pl… czytaj więcej