Kampinos Nieruchomości wspiera Szlachetną Paczkę

W tym roku po raz pierwszy wzięliśmy udział w akcji Szlachetnej Paczki, która pomaga ubogim rodzinom, dzieciom, seniorom i osobom z niepełnosprawnościami. Zdecydowaliśmy się dołączyć do tej inicjatywy, ponieważ uważamy, że każdy zasługuje na godne i szczęśliwe życie. Jako firma działająca na rynku nieruchomości, wiemy, jak ważny jest dom i poczucie bezpieczeństwa.

Niektórzy Darczyńcy nie byli w stanie zrealizować wszystkich potrzeb wybranych przez siebie Rodzin. I tutaj z pomocą przyszli lokalni sponsorzy, którzy sfinansowali dodatkowe paczki. Wśród sponsorów była Kampinos Nieruchomości jak również inne firmy i osoby prywatne.

Dzięki wspólnemu wsparciu finansowemu, wolontariusze jeszcze przed Świętami kupili:

✔ opał na zimę dla dwójki starszych osób,
✔ rower dla nastolatki w wieloosobowej rodzinie
✔ szafkę do kuchni dla innej rodziny, bo stara się już prawie rozsypuje
✔ kuchenkę gazową dla ojca, który samodzielnie wychowuje od 9 lat dwie córki
✔ sofę rozkładaną dla młodej, samotnej matki, która dopiero co urodziła wcześniaka i w najbliższych dniach wraca z nim ze szpitala.
✔ maszynę do szycia dla samotnej matki, która wychowała 10 dzieci, a teraz mieszka z ostatnią trójką najmłodszych dzieci w lokalu gminnym. Inny darczyńca sfinansował kurs szycia, ale na maszynę do szycia już mu nie starczyło finansów.

Chcieliśmy, aby poczuli, że ktoś o nich pamięta i dba o ich potrzeby.

Szlachetna Paczka to nie tylko sposób na mądrą pomoc potrzebującym, ale też moment, w którym zbliżamy się do ludzi i poznajemy ich historie. To lekcja pokory, empatii i solidarności. To dobro, które wraca do nas podwójnie.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tej wspaniałej akcji. Zachęcamy wszystkich do zaangażowania się w Szlachetną Paczkę i dołączenia do grona Darczyńców. Razem możemy zrobić wiele dobrego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Szlachetnej Paczce, odwiedź ich stronę internetową lub lokalny profil na Facebooku. Odwiedź naszego bloga aby poznać jak Kampinos Nieruchomości wspiera lokalne inicjatywy.

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest Kampinos Nieruchomości z siedzibą przy Sierakowska 6, 05-080 Izabelin C (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kampinos.com.pl… czytaj więcej