Autobusem do Izabelina

Gmina Izabelin jest bardzo dobrze skomunikowana. W sprzyjających warunkach można autobusem i metrem dojechać do centrum Warszawy w 35 minut.

Na terenie gminy możemy skorzystać z autobusów komunikacji miejskiej ZTM. Są to linie miejska 210 I strefa (dawniej 708), L-7, L18 i N58. W większości przypadków autobusy kursujące w tych liniach to nowe, niskopodłogowe i klimatyzowane pojazdy.

Trasa autobusu 210 I strefa Truskaw Skibińskiego – Metro Młociny, czas przejazdu 30 minut.

Autobus linii 210 I strefa (dawniej 708) w niecałe 30 minut przebywa trasę z Truskawia do stacji metra Młociny. Po drodze przejeżdża też przez Sieraków, Laski i Mościska. Na przystanku Mościska istnieje możliwość przesiadki w autobusy 110 i 712.

Trasa autobusu L-18 Truskaw Skibińskiego – Stare Babice Rynek, czas przejazdu 20 minut.

Ciekawe połączenie komunikacyjne dodaje autobus linii uzupełniającej L18, który pozwala na szybki dojazd z Truskawia do Starych Babic. Czas przebycia tej trasy to jedynie 20 minut. Zaproponowana trasa przejazdu na mapie prezentowana jest dla aktualnego czasu.

Trasa autobusu L-7 Ożarów Mazowiecki Starostwo – Dziekanów Leśny Szpital Dziecięcy, czas przejazdu 1,20 minut.

Nowa linia L-7 ułatwia dojazd z okolicznych miejscowości do siedziby Starostwa Powiatowego w Ożarowie Mazowieckim. Autobus przejeżdża przez Stare i Nowe Babice, Zielonki, Lipków, Hornówek, Łomianki i Dziekanów Leśny. Trasa ta zajmuje zazwyczaj godzinę i dwadzieścia minut.

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest Kampinos Nieruchomości z siedzibą przy Sierakowska 6, 05-080 Izabelin C (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kampinos.com.pl… czytaj więcej