Samochodem do Izabelina

Jak najkrócej scharakteryzować możliwości komunikacyjne mieszkańców Izabelina? Łatwy i szybki dojazd do granic Warszawy samochodem i bardzo dobre połączenie trasy autobusów komunikacji miejskiej ze stacją metra Młociny.

Biorąc pod uwagę odległość do przejechania z Izabelina do granic Warszawy (4,4 km) można śmiało powiedzieć, że stolica jest tuż tuż. Sytuacja wygląda podobnie odnosząc się do centrum – odległość z Izabelina to tylko 16,8 km. Średni czas dojazdu do granicy miasta to 10 minut, a do centrum 30 minut.

Tak małe odległości pozwalają na szybki dojazd do Warszawy nawet w godzinach największego natężenia ruchu. Godziny szczytu na tej trasie to poranna 7:30 i popołudniowa 16:30. Czas dojazdu do granic Warszawy potrafi się wtedy wydłużyć maksymalnie do 25 minut.

Przy stacji metra Młociny znajduje się parking P+R, który pozwala na pozostawienie samochodu i przebycie dalszej drogi metrem. Wystarczy kupić bilet całodobowy, który jednocześnie upoważnia nas do zostawienia samochodu na parkingu i do przejazdów transportem miejskim.

Proponowana trasa dojazdu z gminy Izabelin do P+R Metro Młociny, czas przejazdu 14 minut.

Proponowana trasa dojazdu z gminy Izabelin do trasy S8, czas przejazdu 10 minut.

Proponowana trasa dojazdu z gminy Izabelin do wisłostrady, czas przejazdu 10 minut.

Proponowana trasa dojazdu z gminy Izabelin do centrum Pałac Kultury i Nauki, czas przejazdu 30 minut.

Przybliżone czasy przejazdu na mapach są generowane dla aktualnej sytuacji drogowej.

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest Kampinos Nieruchomości z siedzibą przy Sierakowska 6, 05-080 Izabelin C (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kampinos.com.pl… czytaj więcej